Zamów, przymierz i zapłać w ciągu 30 dni lub zwróć. Zobacz

Co roku marki prześcigają się w coraz większych promocjach organizowanych w gorącym okresie przedświątecznym, szczególnie zaś w Black Friday (wydłużonym już często do Black Weekend, a nawet Black Week). Tego typu działania powodują napędzanie konsumpcjonizmu i wpływają na niszczenie naszej planety. Postanowiliśmy więc stworzyć alternatywę i zapoczątkować coś dobrego.

Ty zamawiasz = my pomagamy sadzić drzewa

Każde zamówienie, to jedno posadzone drzewo.

Część zysku z każdego zamówienia złożonego w naszym sklepie przez najbliższy weekend, przekażemy organizacji One Tree Planted, która zajmuje się sadzeniem drzew we wszystkich miejscach na świecie., gdzie to tylko możliwe. Dzięki temu za każde 1 zamówienie, uda się posadzić 1 drzewo.

Zróbmy wspólnie coś dobrego!

Kupowanie odzieży używanej, to świetna sprawa. Ty zyskujesz wyjątkowe ubrania w niskich cenach, a one zyskują drugie życie. Dzięki temu możemy ograniczyć negatywny wpływ człowieka na środowisko Ziemi. Teraz jeszcze dodatkowo możemy realnie wpłynąć na odbudowę struktury leśnej, która jest niezwykle potrzebna w niezliczonych aspektach.

ZYSKAJ DARMOWĄ DOSTAWĘ

Zapisz się na newsletter, a my wyślemy Ci automatycznie unikatowy kod na darmową dostawę zamówienia o dowolnej wartości.

Shopping Cart
Scroll to Top